Wzorcowy pensjonat .Luksusowe posiłki domowe. Bardzo czysty i elegancki wystrój pensjonatu. Do dyspozycji gości sala sportowa ,salonik , pokoik zabaw dla dzieci ,wspólna kuchenka. Gospodarz indywidualnie umawia się na dowóz i przywóz ze stacji narciarskiej. Po raz pierwszy w Szczyrku po nartach czułem się jak w górach a nie jak w zadymionym miasteczku.

Jerzy, Pokój dwuosobowy

Bardzo udany pobyt ,właścicielka bardzo miła i pomocna , wszędzie cicho i czyściutko , śniadania przepyszne moje ulubione racuchy doskonałe, od centrum Szczyrku około 6km, szlakiem pieszo15min na Biały Krzyż, polecam 🙂

Jolanta, Pokój dwuosobowy

Magiczne miejsce położone wśród drzew, z dala od zgiełku, w sam raz na odpoczynek i zregenerowanie sił. Blisko wyjście na szlak, a jeżeli chciałoby się w inne miejsce powędrować, właściciel przychodzi z pomocą i podwozi w interesujące miejsce. Pani Basia i Pan Andrzej nadali temu miejscu wyjątkową atmosferę. Czuliśmy się jak w domu. Dla dzieciaczków, żeby nie nudziły się popołudniami jest pokój zabaw, dla rodziców pokój z biblioteczką. Są też piłkarzyki (wszyscy uwielbiają) i wiele innych atrakcji. Dla osób, które w chcą posiedzieć w ciszy, wypić kawkę i poczytać, też się znajdzie miejsce. Śniadania przepyszne. Cóż można dodać. Nie chciało nam się wyjeżdżać i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy. Serdecznie polecamy i dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie.

Agnieszka, Studio Rodzinne